piątek, 3 lutego 2012

Strefa Wolnego Słowa

W związku z cenzurowaniem treści nieprzychylnych lub krytycznych wobec VENO S.A. niedługo możemy zostać jedynym miejscem na prowadzenie dyskusji o nagannych praktykach w spółkach tej Grupy Kapitałowej. 

Nagminnie usuwane są krytyczne teksty z forum Bankier.pl, w dniu dzisiejszym zniknął ponad 200-stronnicowy wątek na forum Parkiet.com, a miesiąc temu prezes Kuich zrezygnował z odpowiadania w Akcji Inwestor "PB".

Od dzisiaj więc na ww. forach piszemy - jak o zmarłych - tylko i wyłącznie dobrze. A na krytyczne spojrzenie zapraszamy na nasze łamy.

_______________________

2012.02.04: Wątek dotyczący spółki wrócił na parkietowe forum. Wraz z usunięciem kilku aktywnie piszących osób.
 

5 komentarzy:

 1. Wątek na parkiecie nie zniknął na dobre jak widać:
  http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=168501&postdays=0&postorder=asc&start=2985&sid=22b5932216b90ae7ebcfa6839e55eb46
  Nie pierwszy raz jakieś strony znikają na moment z powodów technicznych, a na forum bankiera moder usuwa wszystko jak mu się akurat widzi, w jedną i drugą stronę. Niedawno miał np taki humorek, że usuwał posty ze słowem "wenosracz" ( to pieszczotliwe określenie tego bloga jakby ktoś nie wiedział) To wszystko nie stanowi powodu żeby się kreować na męczennika walczącego z systemem, jak autor tego słabiutkiego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten blog jest więcej wart niż całe to Veno. Dzięki temu widać złodziejstwo kuicha. Nie byłby potrzebny gdyby to państwo działało. Tylko w Polsce taka spółka może funkcjonować. W cywilizowanym kraju kuich i jego zgraja siedzieli by już w pierdlu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Blog jest na żenująco niskim poziomie, niczego nie potrafi ustalić na 100 procent, wytropić, udowodnić. Nawet jak zdobędzie jakieś materiały to robi z nich momentalnie seans nienawiści - wszystko przez głęboki uraz osobisty autora do Kuicha i Tomkiewiczów oraz przez jego - najwyraźniej - kiepską kondycję psychiczną. W ten sposób pozostają jakieś ploteczki i niedopowiedzenia, coś na zasadzie wiem, ale nie powiem albo czarnej teczki Tymińskiego.

  OdpowiedzUsuń
 4. A to co znów za wałek ?
  http://firma.pb.pl/2553824,23118,informacja-na-temat-realizacji-umowy-objecia-udzialow-w-spolce-fenix-automotive-limited

  Co to nowa spółka nowa emisja pod to audi z nową budą błehehe

  OdpowiedzUsuń
 5. dlaczego łżesz jak pies - nikogo z forum parkietu nie usunięto, wszyscy ci którzy jechali po veno jak po łysej kobyle, ich posty nadal tam są

  OdpowiedzUsuń